Select Language

Шановні клієнти,
Дякуємо за цікавість до нашої продукціі. У зв‘язку із пандемією COVID-19 наші сервіси тимчасово не працюють. Це може спричинити затримку реагування на Ваші запити. Дозвольте Вас запевнити, що ми намагаємося розв‘язати Ваше питання якомога швидше. Тим часом Ви можете знайти більшість відповідей на питання, що Вас цікавлять, на нашому сайті. Дякуємо за Ваше терпіння. Залишайтеся у безпеці. #залишайсявдома

ІНСТРУМЕНТИ ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ФАХІВЦІВ!

Share

Garage Gurus — ваша онлайн-спільнота

Підніміть свої технічні знання на новий рівень!

За підтримки DRiV ми підготували технічні навчальні онлайн-курси світового рівня, відеоінструкції, технічні статті та інтерв’ю з фахівцями. Якщо ви механік, власник СТО або постачальник комплектуючих, спільнота Garage Gurus допоможе вам знайти те, що вам потрібно для досягнення успіху. Якщо у вас є питання, у нас є відповіді.

Тут є все для вас — приєднуйтесь безкоштовно.

У будь який час, коли вам знадобиться наша підтримка

gurus-online

Online (Онлайн-навчання)

Шукаєте інструменти, які необхідні для розширення ваших знань або розвитку вашої професійної діяльності? Зверніть увагу на онлайн-платформу технічного навчання Garage Gurus Online. Це гнучке навчальне середовище, в якому зібрані інтерактивні навчальні модулі найвищої якості. І все це доступно безкоштовно в будь-який час доби!

gurus-oncall

On-Call (Гаряча лінія)

Бажаєте отримати швидку відповідь? Зателефонуйте в службу Garage Gurus On-Call. Задайте своє питання, і наші технічні фахівці з великим досвідом і доступом до величезного об’єму інформації швидко знайдуть відповідь.

gurus-onsite

Onsite (Навчальний центр)

Бажаєте вдосконалити свої навички з нашими технічними фахівцями у спеціальному обладнаному високотехнологічному учбовому центрі? Відвідайте навчальний центр Garage Gurus Onsite. У нашому спеціально обладнаному високотехнологічному учбовому центрі ви пройдете практичне навчання, а також отримаєте знання і досвід, необхідні для вирішення повсякденних завдань.

gurus-onthego

On-The-Go (Виїздні технічні семінари)

Бажаєте поліпшити свої навички і знання разом з вашою командою? Запросіть інтерактивну демонстрацію від Garage Gurus On-The-Go. Ви та ваші співробітники дізнаєтесь про найновіші інструменти, компоненти, технології від наших мобільних гуру, які приїжджають на спеціально обладнаних фургонах.

 


Знання, які вам потрібні

Наші онлайн-курси, відеоролики і технічна документація охоплюють самі різні теми. І вони постійно розширюються. Ми постійно розробляємо додаткові теми, щоб інформація була актуальною та відповідала найновішим тенденціям ринку, технологіям та методикам проведення робіт на СТО. Наша база знань охоплює такі сфери:

Загальні відомості про автомобілі — Двигун — Ходова частина — Гальмівна система — Фільтри — Рульове управління — Склоочисники — Система запалювання — Ступичні підшипники — Мотоцикли

Якщо ви не знайшли потрібної інформації, дайте нам знати, і ми допоможемо — ми створюємо нову еру для ринку автозапчастин.

Share