Select Language

Інструкції зі встановлення

Встановлення салонного повітряного фільтра

Дихайте легко — інструкції зі встановлення салонного повітряного фільтра

Всередині вашого автомобіля з’явився неприємний запах? Ви не впевнені, звідки йде запах, але щось треба робити — ніхто не хоче сідати у ваш автомобіль! Рішення проблеми просте — заміна повітряного фільтра салону автомобіля.

Салонний повітряний фільтр? Яке у вас питання? Більшість людей знає, що двигун їх автомобіля має повітряний фільтр, який запобігає потраплянню бруду та сміття в двигун. Чи знаєте ви, що система опалення, вентиляції та кондиціювання повітря у вашому автомобілі має салонний повітряний фільтр? Повітряний фільтр двигуна гарантує, що чисте повітря потрапляє до вашого двигуна.

Чисте повітря має першорядне значення для ефективної роботи вашого автомобіля. Салонний повітряний фільтр виконує аналогічну функцію в системі опалення, вентиляції і кондиціонування. Він утримує бруд, пил, пилок і бактерії від проникнення у систему вентиляції вашого автомобіля. Салонний повітряний фільтр також запобігає потрапляння листя, комах та іншого бруду до системи опалення, вентиляції і кондиціонування.  Він зберігає повітря всередині вашого автомобіля свіжим, тому вам і вашим пасажирам дихається легко.

Салонний повітряний фільтр слід міняти щорічно або кожні 20 000 км. Якщо ви переміщуєтесь в сильно забруднених місцях або подорожуєте грунтовими дорогами, розгляньте можливість заміни фільтра кожні або 10 000 км. Якщо ви страждаєте на алергію, ви можете розглянути можливість заміни повітряного фільтра в салоні частіше, щоб забезпечити якість повітря.

Заміна салонного повітряного фільтра високоякісним повітряним фільтром Champion® — це найкраще рішення для вашого автомобіля. Він видаляє 98 % забруднюючих речовин у повітрі, таких як пилок, пил та дорожній бруд. Розроблені для оптимальної установки та продуктивності, фільтри Champion® з оптимізованою конструкцією складок мають поліпшену вугільну обробку для максимального контролю запаху.

Заміна салонного повітряного фільтра буде настільки простою, що з нею впорається кожен. Champion® максимально спрощує це завдання, надаючи вам додаткову підтримку:

ОПЦІЯ 1

Нижче ви знайдете інформацію щодо покрокової заміни салонного повітряного фільтра. 

ОПЦІЯ 2

Зайдіть на спеціальний веб-сайт www.championfilter.com, щоб знайти продукт, який найкраще підходить для вашого автомобіля, та переглянути наші відеоінструкції зі встановлення.

ОПЦІЯ 3

Зайдіть на веб-сайт www.championfilter.com за допомогою сканування QR-коду на упаковці. Ви будете автоматично перенаправлені на відповідну відеоінструкцію зі встановлення.

Покрокові інструкції

КРОК 1

Знайдіть ваш салонний повітряний фільтр. Розташування повітряного фільтра в салоні може варіюватися в різних автомобілях, але його точне розташування вказується на упаковці фільтра Champion®. В деяких автомобілях він розташований під капотом, а в інших він знаходиться за бардачком або під панеллю приладів. Ви також знайдете місце його розташування в посібнику користувача автомобіля. Ви можете попросити механіка або іншого фахівця показати вам, де він знаходиться.

КРОК 2

Коли ви знайдете розташування корпусу салонного повітряного фільтра, зніміть старий фільтр, затискачі, гвинти або баранчикові гайки, які утримують корпус фільтра. Зніміть кришку, а потім вийміть фільтр. Подивіться на фільтр і оцініть, чи потрібно замінити його, або його ще вистачить на декілька поїздок. Якщо він брудний і покритий сажею, настав час замінити його.

КРОК 3

Очистіть корпус зсередини. Перед встановленням нового салонного повітряного фільтра варто витратити час на очищення корпусу і каналу подачі повітря. Використовуйте пилосос для очищення від бруду та сміття. Візьміть ганчірку і протріть всередині камери повітряного фільтра, щоб видалити усі забруднення.

КРОК 4

Встановіть новий салонний повітряний фільтр. Просто вставте фільтр в те місце, де знаходився старий фільтр. (ПРИМІТКА: перевірте, що ви встановлюєте фільтр за правильним напрямком повітряного потоку).

КРОК 5

Покладіть кришку корпусу назад та прикрутіть гвинти або затискачі. Якщо вам довелося знімати бардачок або панель приладів, щоб дістатися до салонного повітряного фільтра, встановіть їх в порядку, зворотному зняттю. Це все! Ви і ваші пасажири будете дихати свіжим повітрям, і ви будете почувати себе добре, знаючи, що ви заощадили гроші, не звертаючись до дилерського центру або механіка, щоб замінити фільтр.

УВАГА!

  • Перед початком роботи переконайтеся, що двигун автомобіля холодний.
  • Переконайтеся, що ви маєте необхідний салонний повітряний фільтр Champion® для вашого автомобіля. Зверніться до посібника користувача або каталогу в магазині автозапчастин, щоб отримати потрібний номер деталі.
  • Якщо корпус має вушки, не стискайте їх занадто сильно, вони можуть легко зламатися.

ЧАС ВСТАНОВЛЕННЯ

  • 15 хвилин

НЕОБХІДНІ ІНСТРУМЕНТИ

  • Викрутка або інший інструмент залежно від того, як закріплений корпус фільтра. Знайдіть розташування корпусу повітряного фільтра в салоні і подивіться, як він закріплений, щоб захопити потрібні інструменти.
  • Ганчірка
  • Пилосос
Відповідні інструкції зі встановлення
loading...