Select Language

Інструкції зі встановлення

Встановлення повітряного фільтра двигуна

Очищення повітря — інструкції зі встановлення повітряного фільтра двигуна

Можливо, ви не готові вирішувати такі питання технічного обслуговування автомобіля, як заміна масла або свічок запалювання, але заміна повітряного фільтра може виявитися настільки простою, що ви легко з нею впораєтеся. Ви можете істотно заощадити кошти, виконавши цю роботу самостійно. Механік може виставити рахунок на €30 за деталь плюс оплату часу, витраченого на заміну повітряного фільтра.

Повітряний фільтр двигуна гарантує, що чисте повітря потрапляє до вашого двигуна. Чисте повітря має першорядне значення для ефективної роботи вашого автомобіля. Без повітряного фільтра система забору повітря буде наповнена комахами, листям, брудом та іншим сміттям, що пошкодить ваш двигун. Коли повітряний фільтр двигуна забруднюється, необхідна кількість чистого повітря більше не може потрапляти в двигун, і це призводить до виникнення ряду проблем.

Якщо повітряний фільтр автомобіля забруднений, ви можете помітити зниження ефективності роботи двигуна, втрату потужності та підвищене споживання палива. Також може спалахнути сигналізатор несправності двигуна. Якщо ви помітили будь-які з цих ознак, в першу чергу треба перевірити повітряний фільтр двигуна. Рекомендується перевіряти повітряний фільтр при кожній заміні масла. Повітряний фільтр двигуна необхідно міняти щорічно або кожні 20 000 км. Якщо ви живете в регіоні з підвищеною запиленістю, фільтр необхідно замінювати частіше.

Підтримуючи чистим повітряний фільтр, ви захищаєте свій двигун від бруду. Підсумок: повітряний фільтр є першою лінією захисту вашого двигуна від бруду та забезпечує його правильну роботу. Заміна повітряного фільтра високоякісним фільтром Champion® забезпечує максимальну продуктивність двигуна. Завдяки охопленню 92 % ринку автомобілів ЄС ви обов’язково знайдете фільтр Champion® для вашого автомобіля.

Покрокові інструкції

КРОК 1

Відкрийте капот автомобіля і знайдіть корпус повітряного фільтра двигуна. Це чорна пластикова коробка, яка розташована зверху або збоку двигуна. Ви побачите великий шланг, що стирчить з його боку.

КРОК 2

Відкрийте корпус повітряного фільтра і вийміть старий повітряний фільтр (будьте обережні при знятті кришки корпусу, оскільки до неї можуть бути прикріплені дроти або компоненти електроустаткування). Корпус повітряного фільтра може бути закріплений гвинтами, фіксаторами, хомутами або баранчиковими гайками. Зверніть увагу на те, які кріплення використовуються, і виберіть відповідний інструмент для їх видалення. Щоб відкрити корпус повітряного фільтра, просто зніміть кріпильні елементи, зніміть верхню частину корпусу повітряного фільтра і вийміть повітряний фільтр. Видаліть бруд або сміття, що знаходиться в корпусі, за допомогою ганчірки.

КРОК 3

Перевірте старий повітряний фільтр двигуна, щоб переконатися, що він забруднений і потребує зміни. Загляньте в складки. Якщо ви бачите багато бруду, настав час замінити повітряний фільтр. Ви також можете легко постукати по фільтру. Якщо бруд випадає з фільтра, то його стан далекий від нормального, і фільтр потребує заміни.

КРОК 4

Вставте новий повітряний фільтр двигуна в коробку фільтра. Вставте його гумовим обідком догори. Переконайтеся, що він правильно встановлений.

КРОК 5

Покладіть верхню частину корпусу назад і зафіксуйте її кріпильними елементами. Це все! Ви замінили свій повітряний фільтр і заощадили купу грошей, зробивши це самостійно.

УВАГА!

  • Перед початком роботи переконайтеся, що двигун автомобіля холодний.
  • Переконайтеся, що ви маєте необхідний повітряний фільтр двигуна Champion® для вашого автомобіля.
  • Зверніться до посібника користувача або каталогу в магазині автозапчастин, щоб отримати потрібний номер деталі.

ЧАС ВСТАНОВЛЕННЯ

  • 15 хвилин

НЕОБХІДНІ ІНСТРУМЕНТИ

  • Для різних автомобілів знадобляться різні інструменти залежно від типу кріплення корпусу повітряного фільтра. Вам можуть знадобиться викрутка з прямим і хрестоподібним шліцами, плоскогубці або інший інструмент. Знайдіть розташування корпусу повітряного фільтра двигуна і подивіться, як він закріплений, щоб захопити потрібні інструменти.
Відповідні інструкції зі встановлення
loading...