Select Language

Технічні поради

Що може статися, якщо не замінювати повітряний фільтр вчасно?

Фільтрувальний папір найвищої якості, що використовується у фільтрах Champion®, здатний зупиняти частки найменшого розміру. Фахівці рекомендують фільтри Champion®, оскільки вони відповідають оригінальному дизайну фільтрів автовиробників.

Не ризикуйте, замінюйте ваш фільтр вчасно.

Якщо вчасно не замінити фільтр, він може засмітитися. Якщо перепад тиску на фільтрі стає занадто великим, фільтруючий елемент (паперовий або текстильний) може зігнутися або порватися, в результаті чого до двигуна або салону можуть потрапляти невідфільтровані частки.

Кожен засмічений фільтр має прямі або непрямі наслідки для людини за кермом, автомобіля і навколишнього середовища.

Усі автомобілі різні, і для кожного з них є свої вимоги, які визначає виробник. У разі виникнення сумнівів звертайтесь за консультацією до фахівця Champion®. Він зможе дати рекомендації, як своєчасно і правильно встановити відповідний фільтр для вашого автомобіля.

Чому слід уникати засмічення повітряного фільтра

  • Втрата потужності: сучасні системи керування двигуном розраховують кількість палива, яку потрібно впорскувати у впускний колектор. Засмічення повітряного фільтра або забрудненість повітря, що подається, призведе до спотворення даних і, відповідно, до зменшення потужності двигуна. 
  • Чорний дим: якщо потік повітря зменшується через засмічений фільтр, кількість дизельного палива, що впорскується, стає занадто великою, що призводить до неповного згоряння, ознакою якого і є чорний дим з вихлопної труби.
  • Пошкодження двигуна: якщо фільтр з низькою ефективністю вчасно не замінити, він створює ефект «снігової кулі». Частинки забруднень потрапляють всередину і пошкоджують двигун, відбувається інтенсивне зношування деталей двигуна і кількість забруднень в двигуні збільшується.
    Врешті-решт це призведе до несправності в роботі двигуна або до його поломки.
  • Збільшення споживання палива: засмічений фільтр стає причиною більшої різниці тиску між чистими та забрудненими камерами. Це може призвести до відшаровування частинок. В автомобілях новіших моделей це може призвести до неправильного зчитування інформації датчиками. В автомобілях старіших моделей це може викликати нестабільність оборотів двигуна.
Пов’язані історії
loading...