Select Language

Технічні поради

Що може статися, якщо не замінювати фільтр салону вчасно?

 

Фільтрувальний папір найвищої якості, що використовується у фільтрах Champion®, здатний зупиняти частки найменшого розміру. Фахівці рекомендують фільтри Champion®, оскільки вони відповідають оригінальному дизайну фільтрів автовиробників.

Не ризикуйте, замінюйте ваш фільтр вчасно

Якщо вчасно не замінити фільтр, він може засмітитися. Якщо перепад тиску на фільтрі стає занадто великим, фільтруючий елемент (паперовий або текстильний) може зігнутися або порватися, в результаті чого до двигуна або салону можуть потрапляти невідфільтровані частки.

Кожен засмічений фільтр має прямі або непрямі наслідки для людини за кермом, автомобіля і навколишнього середовища.

Усі автомобілі різні, і для кожного з них є свої вимоги, які визначає виробник. У разі виникнення сумнівів звертайтесь за консультацією до фахівця Champion®. Він зможе дати рекомендації, як своєчасно і правильно встановити відповідний фільтр для вашого автомобіля.

Чому слід уникати засмічення фільтра салону

  • Захист здоров’я: фільтри салону встановлюють для забезпечення більш здорової атмосфери всередині автомобіля. Вони затримують забруднення, пилок, бактерії і навіть вихлопні гази і вологу (вугільні салонні фільтри). Якщо фільтр не замінити вчасно, можуть виникати алергічні реакції, такі як чхання, сльозотечі, кашель, що згубно впливає на реакцію водія.
  • Безпека: засмічений фільтр салону негативно впливає на систему вентиляції. Салонний нагнітач зазнає більшого опору, працює з підвищеними навантаженнями, що значно зменшує термін служби (експлуатації). Знижена ефективність системи кондиціонування або опалення також може мати небезпечні наслідки для водія. Наприклад, усунення запотівання вікон може займати більше часу.
  • Економія: відсутність пилу і бруду на фільтрі салону допомагає максимально збільшити потік повітря до системи кондиціонування. Результат: підвищення ефективності, зменшення споживання палива, подовження терміну служби системи опалення, вентиляції і кондиціонування повітря (відсутність неприємного запаху в автомобілі).
Пов’язані історії
loading...