Select Language

Технічні поради

Що може статися, якщо не замінювати паливний фільтр вчасно?

Фільтрувальний папір найвищої якості, що використовується у фільтрах Champion®, здатний зупиняти частки найменшого розміру. Фахівці рекомендують фільтри Champion®, оскільки вони відповідають оригінальному дизайну фільтрів автовиробників.

Не ризикуйте, замінюйте ваш фільтр вчасно.

Якщо вчасно не замінити фільтр, він може засмітитися. Якщо перепад тиску на фільтрі стає занадто великим, фільтруючий елемент (паперовий або текстильний) може зігнутися або порватися, в результаті чого до двигуна або салону можуть потрапляти невідфільтровані частки.

Кожен засмічений фільтр має прямі або непрямі наслідки для людини за кермом, автомобіля і навколишнього середовища.

Всі автомобілі різні, і відрізняються не лише типом палива (бензин чи дизель). Для кожного з них є свої вимоги, які визначає виробник. У разі виникнення сумнівів звертайтесь за консультацією до фахівця Champion®. Він зможе дати рекомендації, як своєчасно і правильно встановити відповідний фільтр для вашого автомобіля.

Чому слід уникати засмічення бензинового або дизельного фільтрів

  • Втрата потужності: Якщо кількість палива, що подається до двигуна, є меншою, ніж потрібно двигуну, суміш буде збідненою і призведе до втрати потужності.
    Існує можливість виникнення перебоїв в запалюванні через надто збіднену суміш, внаслідок чого можуть виникнути проблеми з двигуном і каталітичним нейтралізатором.
  • Погіршення запуску: коли паливний фільтр засмічений, досягнення потрібного тиску в паливній магістралі займає більше часу, при цьому двигун зазнає труднощів із запуском або не запускається взагалі.
  • Пошкодження інших компонентів: сучасні акумуляторні паливні системи високого тиску створені з високою точністю. Забруднення можуть пошкодити дорогі деталі, і знадобляться істотні витрати на ремонт через несвоєчасну заміну паливного фільтра або встановлення фільтра з низькою ефективністю.
Пов’язані історії
loading...