Select Language

Технічні поради

Що може статися, якщо не замінювати масляний фільтр вчасно?

Фільтрувальний папір найвищої якості, що використовується у фільтрах Champion®, здатний зупиняти частки найменшого розміру. Фахівці рекомендують фільтри Champion®, оскільки вони відповідають оригінальному дизайну фільтрів автовиробників.

Не ризикуйте, замінюйте ваш фільтр вчасно.

Якщо вчасно не замінити фільтр, він може засмітитися. Якщо перепад тиску на фільтрі стає занадто великим, фільтруючий елемент (паперовий або текстильний) може зігнутися або порватися, в результаті чого до двигуна або салону можуть потрапляти невідфільтровані частки.

Кожен засмічений фільтр має прямі або непрямі наслідки для людини за кермом, автомобіля і навколишнього середовища.

Усі автомобілі різні, і для кожного з них є свої вимоги, які визначає виробник. У разі виникнення сумнівів звертайтесь за консультацією до фахівця Champion®. Він зможе дати рекомендації, як своєчасно і правильно встановити відповідний фільтр для вашого автомобіля.

Чому слід уникати засмічення масляного фільтра

  • Зношування двигуна: засмічений масляний фільтр дозволяє невідфільтрованому маслу потрапляти на змащувані поверхні, що призводить до надмірного зношування двигуна.
  • Протікання масляного фільтра й інші пошкодження: заміну масла і масляного фільтра слід завжди проводити одночасно у відповідний час згідно з рекомендаціями виробника. Якщо масло ніколи не замінювалося, занадто старе, або замінювалося несвоєчасно, є ймовірність, що воно перетворилося в чорний масляний шлам. Можливим рішенням стане промивка двигуна, або ж знадобиться проведення капітального ремонту.
Пов’язані історії
loading...