Select Language

Мотоцикли

Повний асортимент виробів Champion® для мотоциклів

Бренд Champion® став лідером на ринку технологій свічок запалювання з тих пір, як розпочалося виробництво свічок запалювання Champion® у 1908 році. З тих пір технологія пройшла довгий шлях розвитку, але Champion® залишився в авангарді, забезпечуючи світових виробників автомобілів провідними світовими розробками та рішеннями в сфері систем запалювання. 

Свічки запалювання Champion® забезпечують покращене запалювання і тривалий термін служби. Вони є надійними та надзвичайно стійкими, а також ідеально відповідають потребам вашого мотоцикла.

Крім того, Champion® пропонує асортимент фільтрів, які відповідають і навіть перевищують найсуворіші вимоги стандартів оригінального обладнання, що стосуються вашого мотоцикла. Кожен з наших фільтрів забезпечує якість, ефективність і зручність монтажу, до яких звикли клієнти Champion®

Розвиток технологій свічок запалювання, розроблених для задоволення потреб вашого мотоцикла

Щодо місця, яке займає Champion® у розробці технології свічок запалювання, треба зауважити, що фахівці компанії часто запрошуються до участі в ранніх етапах процесу розробки двигуна. 

Асортимент свічок запалювання Champion®

Чому свічка запалювання Champion® підходить для двигуна вашого мотоцикла?

  • Поліпшена займистість, надійність роботи та довговічність 
  • Розроблено, випробувано і вироблено на нашому міжнародному підприємстві оригінального обладнання у Франції
  • Точний контроль теплової характеристики, оптимізована ефективність та довговічність
  • Включає всі перевірені технології та абсолютно інноваційні рішення

Що таке свічка запалювання?

Асортимент свічок запалювання Champion® охоплює різноманітні свічки, призначені для задоволення конкретних потреб вашого мотоцикла, і всі вони відповідають суворим вимогам перегонів. Цей асортимент містить безліч рішень, починаючи від якісних і надійних свічок запалювання Copper Plus до високотехнологічної лінійки Racing, в якій поєднуються усі новітні технології бренду в декількох суперефективних і надійних продуктах. Лінійка Champion® Racing також включає свічку запалювання Power Sport. Ця модель свічки запалювання забезпечує більш тривалий термін служби та ефективність, яка набагато перевищує характеристики стандартних свічок завдяки тонкому центральному електроду та електроду заземлення V-подібного профілю, що забезпечують максимально точне фокусування іскри. Підготуйтеся до незабутніх перегонів!

Додаткову інформацію про кожну з цих свічок запалювання можна знайти на спеціальному веб-сайті.

Відвідайте веб-сайт Championpowersports.eu

Не впевнені, що Champion® пропонує потрібну свічку запалювання для вашого мотоцикла? Перегляньте інформацію на веб-сайті та зробіть такі дії:

  • Перегляньте наш асортимент, щоб дізнатися, чи є там потрібний вам номер деталі
  • У нашій системі пошуку деталей введіть виробника вашого мотоцикла
  • Перегляньте наш онлайн-каталог або завантажте його тут.

Асортимент фільтрів Champion®

Який фільтр підходить до вашого мотоцикла? Не впевнені, що Champion® пропонує потрібний повітряний або масляний фільтр для вашого мотоцикла? Перегляньте інформацію на веб-сайті та зробіть такі дії:

ВІДВІДАЙТЕ ВЕБ-САЙТ CHAMPIONPOWERSPORTS.EU

  • Перегляньте наш асортимент, щоб дізнатися, чи є там потрібний вам номер деталі
  • У нашій системі пошуку деталей введіть виробника вашого мотоцикла
  • Перегляньте наш онлайн-каталог або завантажте його тут.