Select Language

Деталі, не пов’язані з автомобілями

Неавтомобільні двигуни теж необхідно підтримувати, а їх асортимент охоплює потреби від оснащення засобів відпочинку, включаючи водні види спорту, до використання в агресивних середовищах у разі промислового застосування.

Повний асортимент продукції Champion® для малих двигунів і промислового обладнання

Бренд Champion® став лідером на ринку технологій свічок запалювання з тих пір, як розпочалося виробництво свічок запалювання Champion® у 1908році. З тих пір технологія пройшла довгий шлях розвитку, але Champion® залишився в авангарді, забезпечуючи світових виробників автомобілів провідними світовими розробками та рішеннями в сфері систем запалювання. 

Champion® пропонує два дуже особливих асортименти виробів для застосування в сфері, не пов’язаній з легковими або комерційними транспортними засобами. Один з них спеціально розроблений для невеликих двигунів, а інший — для промислового обладнання.

Малі двигуни
smallengine_new logo copy

Champion® пропонує найширший вибір свічок запалювання з покращеною займистістю й ефективністю. Газонокосарки, водні мотоцикли або бензопили: не має значення, наскільки маленький двигун, у Champion® є відповідна свічка. Насолоджуйтеся відпочинком на відкритому повітрі якомога довше.

Переглянути PDF-файл

ПРОМИСЛОВЕ ОБЛАДНАННЯ
2016-06 Champion Spark Plugs05

Свічки Champion® для промислового обладнання створені на основі світового досвіду конструкторських рішень і розробок Federal-Mogul. Дорогоцінні метали, технологія високотемпературного спікання всередині свічки (FISS) для резисторів та дизайн Hot Lock дозволяють нам виготовити свічку, що витримує сучасні умови роботи з високою температурою та/або високим навантаженням для запуску й роботи промислового обладнання. Асортимент, що включає 4 серії виробів, забезпечує надійні та довготривалі рішення для комерційного, стаціонарного та газового двигуна

Переглянути PDF-файл