Select Language

Авто- і мотоспорт

Повний асортимент систем запалювання Champion® для гоночних автомобілів

Відомо, що бренд Champion® став лідером на ринку технологій свічок запалювання з тих пір, як розпочалося виробництво свічок запалювання Champion® у 1908 році. Хоча з тих пір технологія пройшла довгий шлях розвитку, але Champion® постійно залишався в авангарді, забезпечуючи як світових виробників автомобілів, так і власників класичних моделей рішеннями в сфері систем запалювання.

Свічки запалювання Champion® забезпечують покращене запалювання і тривалий термін служби. Вони є надійними та надзвичайно стійкими, ідеально відповідають потребам перегонів, а також дозволяють вдихнути нове життя у ваш улюблений автомобіль застарілої конструкції.

Асортимент свічок запалювання Champion®

Що таке свічка запалювання? У двигуні внутрішнього згоряння потужність генерується в результаті спалюванні стисненої паливно-повітряної суміші в циліндрі. Поршень приводиться в дію тиском, що вивільняється під час згоряння. В індукційному двигуні з іскровим запалюванням (на відміну від дизельного двигуна) температура, що генерується за рахунок стиснення, не є достатньою для запалювання суміші, тому разом із стисненням необхідно використовувати періодичне іскрове запалення, що подається ззовні. Таку роль виконує свічка запалювання.

Чому свічка запалювання Champion® підходить для вашого улюбленого автомобіля застарілої конструкції?

  • Поліпшена займистість, надійність роботи та довговічність 
  • Розроблено, випробувано і вироблено на нашому міжнародному підприємстві оригінального обладнання у Франції
  • Точний контроль теплової характеристики, оптимізована ефективність та довговічність
  • Включає всі перевірені технології та абсолютно інноваційні рішення

Що таке свічка запалювання?

Асортимент свічок запалювання Champion® охоплює різноманітні свічки, призначені для задоволення конкретних потреб вашого автомобіля, і всі вони відповідають суворим вимогам перегонів. Цей асортимент містить безліч рішень, починаючи від якісних і надійних свічок запалювання Copper Plus до високотехнологічної лінійки Racing, в якій поєднуються усі новітні технології бренду Champion® в декількох ефективних і надійних продуктах. Лінійка Champion® Racing також включає свічку запалювання Power Sport. Ця модель свічки запалювання забезпечує більш тривалий термін служби та ефективність, яка набагато перевищує характеристики стандартних свічок завдяки тонкому центральному електроду та електроду заземлення V-подібного профілю, що забезпечують максимально точне фокусування іскри. Підготуйтеся до незабутніх перегонів і більш тривалого періоду часу, проведеного з користю, завдяки своєму автомобілю класичної моделі.

Додаткову інформацію про кожну з цих свічок запалювання можна знайти на спеціальному веб-сайті.

Відвідайте веб-сайт Championpowersport.eu